Zmiany, zmiany, zmiany…

Autor: Redakcja

 

Po kilku dniach zażartej dyskusji zdecydowaliśmy się ostatecznie na przeprowadzenie serii częściowo kosmetycznych, częściowo głębokich zmian w wizerunku „Krytyki Społecznej”. Portal będzie nosił od dzisiaj krótszą nazwę „Krytyka.ORG” (mamy nadzieje ze jest to początek większego projektu – szczegóły wkrótce). To jednak nie koniec metamorfozy.Nasze nowe hasło to: „Prawda nie leży pośrodku”. Wraz ze zmianą motta zamierzamy położyć większy niż dotychczas nacisk na reprezentacje wielu różnych perspektyw i intepretacji problemów społecznych, zapraszając Was do dialogu i dyskusji. Mamy nowe logo, nową stronę i jeszcze więcej zapału do pracy.

Zlikwidowaliśmy zakładkę NEWS. Od dzisiaj wszystkie informacje dotyczące działalności portalu Krytyka.ORG będą umieszczane w dziale Opinie.

Zrezygnowaliśmy również całkowicie ze strony głównej. Teraz dział Opinie stał się stroną startowa Krytyki.ORG.

Otrzymaliśmy informację od czytelników, iż zbyt szeroka kolumna z zawartością strony obniża komfort lektury. Dodaliśmy więc drugą kolumnę po prawej stronie, dzięki temu środek strony jest teraz węższy co poprawiło czytelność strony.

W działach Opinie, Artykuły oraz Prace Naukowe dodaliśmy kategorię TOP5, a której zobaczyć możecie materiały najczęściej przez Was komentowane.

Zapraszamy do komentowania zmian i dyskusji!